Koçlar İçin İlk ve Tek İş Geliştirme Eğitimi

“Nereden ve nasıl müşteri bulacağım?” , “Koçluktan para kazanmaya nasıl başlayacağım?” sorunuzun cevabını bulacağınız bu eğitimde, nasıl yapacağınızı öğrenmekle kalmayacak aynı zamanda eğitimden harekete geçmeye hazır olarak ayrılacaksınız.

 

 

Kimler için?

 

Aşağıdaki ifadelerden birinde kendinizi buluyorsanız bu eğitime mutlaka katılın. 

 

 • Danışan bulmaya nereden ve nasıl başlayacağını bilmeyen yeni bir koç iseniz;
 • Koçluk sertifikanızı alalı aylar olduğu halde bir türlü bulmacanın parçalarını bir araya getirip işe koyulamadıysanız;
 • Hizmetinizle ilk anda ilgili gibi görünen kişileri koçluk almaya ikna edemediğiniz için özgüveniniz epey hırpalanmış ise;
 • Tüm çabalarınıza ve çalışmalarınıza rağmen bir türlü danışan bulamıyorsanız ve sonuç getiren yeni yöntemleri uygulamaya hevesliyseniz;
 • Şimdiye kadar yakın çevrenizdeki eş dosttan oluşan müşterilerinizden başka kimseyle koçluk yapamadıysanız;
 • Uzun süredir koçluk yapıyor olmanıza rağmen istediğiniz müşteri sayısına bir türlü ulaşamadıysanız;
bu eğitimde, deneme seanslarınızı gerçek müşteriler bulmak için nasıl kullanabileceğinizi öğrenir; basit, pratik ama etkili alıştırma ve uygulamalarla adım adım ilerleyerek kendi özgün tarzınıza uygun bir eylem planı ortaya çıkartırsınız. İnsanları koçluk hizmetinizi almaya davet ederken nasıl bir dil kullanacağınızı; davetinizi kabul eden kişileri para ödeyen gerçek müşterilere dönüştürmek için  o ilk seansta hangi sırayla neleri çalışacağınızı; tüm bu çalışmalarla ilgili en önemli püf noktalarının neler olduğunu öğrenirsiniz.

 

 

Eğitim size nasıl yaralı olacak?

 

Bu eğitimde öğreneceğiniz “100 Kişiye Koçluk Yap Programı” ile pazarlamacı gibi hissetmeden,

 • verdiğiniz özgün koçluk hizmetinizi  insanlara onların dilinden anlatmayı öğrenir;
 • koçluk hizmetinizden uygun bir şekilde haberdar olmalarını sağlar;
 • denemek isteyenlerle doğru bir çerçevede koçluk yapabilmenin inceliklerini hakim olur;
 • ilgilenen kişileri müşteriniz yapma konusundaki becerinizi geliştirirsiniz.
Bu eğitim size idealinizdeki işi yapmayı sürdürebilmeniz için en gerekli temel bilgi ve becerileri kazandırır.

 

Eğitim İçeriği

 

Bu eğitimde sadece bilgileri dinleyip gitmeyecek aynı zamanda çeşitli alıştırmalar ve çalışma malzemelerini kullanarak adım adım sistemi kendinize uyarlayıp, başlatmaya hazır hale geleceksiniz.

Bu eğitimde yapacağımız pratik uygulama ve alıştırmalarla

- “100 Kişiye Koçluk Programı”nı öğrenir,

- Hedeflediğiniz kitleyi net bir şekilde tanımlar,

- Seans içeriğinizi hedef kitlenize uygun olarak hazırlar,

- Görüşme sonundaki teklifinizi yapılandırır,

- Davet mektubunuzu yazar ve  insanları deneme seansınıza davet etmeye hazır olarak ayrılırsınız.

 

Bu eğitim size ne kazandıracak?

 

 • Ne yapacağınızı ve nerden başlayacağınızı bilmenin getirdiği büyük bir özgüven;
 • Nereye gideceği belli olmayan ve enerjinizi tüketen bedava koçluklar yerine çerçevesi çizilmiş, danışanınıza inanılmaz bir değer katarken sizin satıcı gibi davranmak zorunda kalmadan hizmetinizi sunmanızı rahatlığını sağlayacak bir yapı;
 • Büyüyen müşteri sayısı ile hem tecrübenizde hem gelirinizde hızlı bir artış;
 • Görüşmelerinizden elde edeceğiniz “danışan görüşleri” ile referanslarınızı güçlendirme imkanı;
 • Danışanlarınızdan alacağınız geri bildirimler ile koçluğunuzu ve işinizi geliştirme fırsatı.

 

Eğitime Nasıl Katılabilirsiniz?

 

Eğitim tarihleri:

İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa için yeni eğitim kayıtları başlamıştır. Ön kayıt için ütfen  iskocum@ozdenguney.com adresine “100 KOCLUK YAP” başlığı altında mail atarak TELEFON NUMARANIZI iletin. 

 

Eğitim Yerleri:

 

İstanbul

CTC Koçluk, Eğitim, Danışmanlık Bağdat Caddesi Ulus Sokak İkiz Apt. No: 8/2 Suadiye Kadıköy

 Ankara

NLPATBestekar Sokak  No: 82/9 Kavaklıdere – Ankara

İzmir

Ege Üniversitesi Rektörlüğü, Konuk Evi Eğitim Salonu Bornova / İzmir

Bursa

Vamika Koçluk ve Danışmanlık

 Ata Bulvarı Gizemler 2 Plaza A Blok Daire:1 Nilüfer Bursa

 

Kayıt ve sorularınız için:

Lütfen  iskocum@ozdenguney.com adresine “100 KOCLUK YAP” başlığı altında mail atarak TELEFON NUMARANIZI iletin. Size telefonla geri dönüş yapalım.

 

Not:

Katılımcılara yeteri kadar zaman, çalışma ve öğrenme imkanı sağlamak için katılımcı sayısı 8 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Kayıtlar başvuru sırasına göre değerlendirilecektir.

 

Katılımcılar eğitime gelmeyi düşünenlere ne söylüyor:

 

 

Hanife Alan
100 Koçluk Yap! Eğitimi, hayallerimizi yaşama geçirmek için mükemmel bir adım. Girişimlerinizi sonuçsuz kalmayacak. Hayalleriniz gerçeğiniz olacak.

 

Hanife Alan Aile Danışmanı

 

Murat İpekçioğlu
100 Koçluk Yap! Eğitimi, koçlukla ilgili gelecek planlarını sistematik bir şekilde hazırlamak için iyi bir HAP adımdı.

 

Murat İpekçioğlu Pragmatik Çözümler

 

Kemal Yaşar Şahin
Henüz işin başındaysanız, 100 Koçluk Yap! Eğitimi, çok iyi bir ilk adım atmanızı sağlayacak HARİKA bir eğitim. İşinde yol almış olanlar için de işin bütünselliğine katkıda bulunacak bir program. Bilgi paylaşımını içten ve sevgi ile yapan sevgili Özden Hanım’a yürekten teşekkürler.

Kemal Yaşar Şahin Profesyonel Koç, Eğitmen

 

Büşra Sesişen Şahin
100 Koçluk Yap! Eğitimi, koçluk işinizi kurarken gereken tekniklerin, bilgilerin bulunduğu; bilgilerinizi nasıl uygulamaya geçireceğinizi kafanızda netleştiren, tatmin edici bir eğitim.

Harekete geçmek için ciddi bir motivasyonla ayrılıyorum. Teşekkürler.

Büşra Sesişen Şahin Profesyonel Koç
Banu Bilecen
100 Koçluk Yap Eğitimi, hem içerik hem de bir pazarlama stratejisi olarak beni çok etkiledi. Bir koçun hizmetini pazarlayabilmesi için gerekli olan bilgileri ve motivasyonu tam anlamıyla sağlıyor. Biz koçların yaptığımız şeyin ne kadar önemli olduğunu hatırlatan ve artık herkesin koçluk deneyimini yaşaması için koçları eyleme geçirecek bir çalışma… Ayrıca içinde uygulamaların olması uzun zamandır yapmaktan kaçtığımız şeyleri yapmak için de vesile oldu. Kendi adıma aldığım en büyük fayda, markalaşmamda bana yardımcı olacak bir projenin ortaya çıkması oldu. Çok teşekkürler.
Banu Bilecen Profesyonel Koç, Eğitmen

 

Tamer Akın

100 Koçluk Yap Eğitimi ilk duyduğumda, bugüne kadar koçluk hizmetini insanlara duyurmak adına pek çok farklı yol denemiş bir koç olarak oldukça heyecanlandım. Programa katılmadan önce ‘acaba gerçekten işe yarayacak mı?’ sorusuyla birlikte büyük bir beklenti içerisindeydim. Program süresince yapılan uygulamalar sayesinde hedef kitlem ve niş koçluk alanım konusunda netleştim. Programda öğrendiklerimi kendi durumuma uyarlayarak hemen uygulamaya geçirdim ve beklemeye başladım. 1 hafta gibi oldukça kısa bir sürede 10’a yakın danışana ulaşmayı başardım. Böylesine yararlı, başarılı ve özgün bir program hazırlayarak koçların hizmetine sunan Özden’e çok teşekkür ederim.

Tamer Akın Kariyer Koçu, Eğitmen

 

Nilgün Yalım Eren

Gerçek bir koç olmak istiyorsanız, koçluk yapmak ve bu işten bir kazanç elde etmek istiyorsanız ilk işiniz 100 Koçluk Yap Eğitimi‘ne eğitime katılmak olsun :)

Nilgün Yalım Eren Profesyonel Koç

 

Sibel Çavuş Yeğin
Özden Hanım’ın kendi koçluk deneyimini de samimiyetle paylaştığı bu eğitim, biz yolun başındaki koçlar için hem bilgilendirici hem ilham verici oldu. Kendi işini kurmaya çalışan pek çok koçun aklında uçuşan soruların yanıtlarını bir günde ve sistematik bir şekilde bulmasını sağlayan 100 Koçluk Yap Eğitimi‘ne siz de katılın. Zamanınıza ve enerjinize değecek!
Sibel Çavuş Yeğin NLP Koçu

 

Seven Yavuz

Hocamızın yazıları kadar verimli bir eğitim! Uygulanabilir öneri ve formlar katılımcıya vakit kazandırıp tasarıma odaklandırıyor.

Seven Yavuz NLP Koçu

 

 

Benim işimde gözettiğin en önemli değerlerden birisi müşteri memnuniyetidir. Dolayısıyla eğitimden her hangi bir şekilde memnun kalmaz iseniz 30 gün içinde bana haber vermeniz yeterli, paranızın tamamı size hemen iade edilecektir. 

 

 

Kayıt ve sorularınız için:

Lütfen  iskocum@ozdenguney.com adresine “100 KOCLUK YAP” başlığı altında mail atarak TELEFON NUMARANIZI iletin. Size telefonla geri dönüş yapalım.